שירותי System / IT חכמים
לשיפור הביצועים העסקיים

מענה מקיף לצרכי העסק בגישת המחשוב האינטגרטיבי. כולל הנגשת הפתרונות שאנחנו מספקים לארגונים הגדולים, לצורך מקסום יכולות בעסקים קטנים ובינוניים.

במקום לעסוק בכיבוי שריפות, אנחנו ברזטק מונעים מהן לפרוץ. על מנת להוביל למיקסום ביצועים עסקיים, אנחנו נוקטים בגישת המחשוב האינטגרטיבי: מאבחנים את מכלול צרכי העסק, ויוצרים חליפה טכנולוגית התפורה למידות שלכם. מתודה זו מעניקה את מענה ה- IT האופטימלי לכל צורך עסקי, ומצמצמת נקודות עיוורון קריטיות.

היכולות של הארגונים הגדולים – בידיים שלכם

ליווי שוטף של הארגונים המובילים בישראל, מאפשר לנו להעמיד גם לרשות עסקים קטנים ובינוניים את יכולות המחשוב המתקדמות ביותר. זאת בין היתר באמצעות ניסיון של למעלה משני עשורים, לצד יכולות פיתוח מתקדמות הכוללות פיתוח מודולים ויישומים התפורים לצרכי העסק.

המומחיות הטכנולוגית עטופה בליווי אישי, בזמן תגובה מהיר ולא פחות חשוב: בחיוך.

למה צריך פתרונות
מחשוב אינטגרטיביים?

7 מכל 10 מקבלי החלטות בעסקים קטנים ובינוניים טוענים שפתרונות מחשוב משופרים מסייעים להם למקסם את הביצועים העסקיים, לפי סקר שנערך לאחרונה בארצות הברית.

המצב בישראל לא שונה: מערכות מחשוב המותאמות לצרכי העסק מסייעות לזרימת מידע מהירה יותר, לשיתוף מידע אפקטיבי בין צוותים, לשיפור השירות ולהגדלת שביעות הרצון של הלקוחות. הטמעת הפתרונות המתאימים מסייעת גם למזעור ומניעת סיכונים בלתי רצויים. זאת בהנחה שבוחרים את הפתרונות המתאימים לצרכי העסק…

האתגר הגדול בבחירת שירותי IT

הטכנולוגיה שאמורה לסייע לעסקים קטנים ובינוניים לצמוח, במקרים רבים אינה מספקת את הסחורה ומפריעה למימוש הפוטנציאל העסקי. הסיבה: בחירת פתרונות שלא בהכרח מתאימים לצרכי העסק. בנוסף, בהיעדר גורם מקצועי שרואה את התמונה הכוללת, עלולים להתפספס צרכים שלא מקבלים מענה – ולייצר נזקים ארוכי טווח שיתגלו רק כשיהיה מאוחר מדי.

שירותי ה- IT של רזטק:

מגוון דרכים לשיפור הביצועים העסקיים

פתרונות תוכנה וחומרה מתקדמים לשדרוג יכולות עסקיות

הקמת רשתות מחשוב – לזרימת מידע מהירה ואפקטיבית

התקנת שרתים ורשתות תקשורת – בהתאם לצרכי העסק

אחזקה חודשית של רשתות ושרתים – לצמצום התעסקויות מיותרות

תגובה מהירה במיוחד לתקלות מחשוב – למזעור הפגיעה בתפוקות

הרחבת תשתיות קיימות לצורך התרחבות עסקית

עשו זאת בעצמכם: הדרכת אפליקציות, חומרה, הפעלה ורשתות

שירותי אבטחת מידע שמונעים נזקים כואבים

שירותי גיבוי מתקדמים – לשמירה על נכסי המידע של העסק

מערכות אל-פסק השומרות על המשכיות תפעולית

לפתרונות משפרי ביצועים: