יכולות המחשוב של הארגונים הגדולים,
מגיעות לעסקים הקטנים והבינוניים

האם אתם מפיקים את המקסימום ממערכות המחשוב שלכם? כך תוכלו לשפר ביצועים עסקיים בעזרת היכולות המתקדמות של רזטק, שהולכות ומשתכללות במשך למעלה משני עשורים.

למערכות המחשוב יש תפקיד קריטי בשיפור הביצועים העסקיים ובמניעת פרצות מסוכנות. אך בהיעדר גורם שמחבר את הרכיבים הרבים לכדי מכונה משומנת שעובדת בתיאום, עלולות להיווצר חריקות בלתי רצויות.

חברת רזטק הוקמה בשנת 2000 ע"י אופיר רז, מתוך הבנת הצורך בפתרון מחשוב אינטגרטיבי ומתקדם לכלל הצרכים העסקיים – כולל צרכים שהעסק לא מודע על קיומם. המענה לצרכים אלו מסייע לשיפור הביצועים העסקיים ולמניעת סכנות אפשריות שהעסק מתוודע לקיומן רק לאחר שהנזק כבר נעשה, דוגמת אובדן מידע יקר, דליפת נתונים רגישים או תקלות משביתות.

סל הפתרונות של רזטק מבוסס על יכולות טכנולוגיות מתקדמות

ועל ניסיון של יותר משני עשורים, שאנחנו מעמידים לרשות הארגונים הגדולים במשק. מהיכולות והניסיון שצברנו בארגונים הגדולים, נהנים עסקים קטנים שרוצים להעלות את היכולות שלהם מדרגה.

לאורך השנים הקמנו סיירת מובחרת, שרותמת יכולות מתקדמות ויוצרת חליפה טכנולוגית התפורה לצרכי העסק שלכם. הסיירת שלנו מאוישת ע"י צוות מיומן ומנוסה שלוקח אחריות, חותר לפתרון במהירות ועוטף את העסק לאורך כל הדרך.

הסטנדרט המקצועי

הסטנדרט השירותי