מכוונים גבוה עם שירותי
ענן חכמים וחסכוניים

לייעל את ההתנהלות העסקית באמצעות שירותי ענן מתקדמים ולהוציא מהם יותר באמצעות המעטפת הטכנולוגית של רזטק.

מחשוב ענן הוא שם כולל למגוון פעולות המחשוב המתבצעות באמצעות חיבור למחשב או שרת מרוחק, כגון שירותי גיבוי, מייל ותוכנות מרוחקות. החיבור לשירותי הענן מאפשר לכם ליהנות משורה של יתרונות:

איך אפשר להוציא יותר
משירותי הענן?

אנחנו ברזטק מאמינים שהיכולת להפיק את המקסימום מכל פתרון מחשוב, מקומי או בענן, מתחילה בהתאמת הפתרון לצרכים שלכם. לכן אנחנו נוקטים בגישת המחשוב האינטגרטיבי, שסוקרת את מכלול הצרכים של העסק (כולל צרכים נסתרים שלא מקבלים מענה) – ותופרת את פתרונות הענן המתאימים עבורכם.

כל זאת באמצעות יכולות טכנולוגיות מתקדמות, כולל פיתוח מודולים התפורים לצרכי העסק לצורך התאמה מיטבית של פתרונות הענן. בנוסף, את היכולות שאנחנו מעמידים לרשותם של הארגונים והתאגידים הגדולים בישראל, הצוות המנוסה של רזטק מעמיד לרשותכם. המקצוענות לא באה על חשבון תודעת השירות, שכוללת זמן תגובה מהיר במיוחד ומענה פרואקטיבי לפתרון אתגרים (אצלנו לא תשמעו משפטים בסגנון "זה לא קשור אלינו").

בין פתרונות הענן של רזטק

מערכת שרתים בענן

אפשרות זו כוללת מערכת הפעלה שלמה הפועלת בענן. אין צורך להתקין את מערכת ההפעלה ואת התוכנות השונות באופן מקומי. בעזרת פתרון זה כל התוכנות, המערכות והמסמכים נמצאים בענן וזמינים מכל מקום, ללא תלות במחשב ספציפי.

מערכות שיתוף קבצים

מיועדות לעבודה בסביבה מרובת משתמשים, ומאפשרות צפייה מכל מכשיר ושמירת גרסאות קודמות. לצורך הגנה על המידע העסקי, פתרונות שיתוף הקבצים שמספקת רזטק כוללים מנגנוני אבטחת מידע שבהם ניהול הרשאות עפ"י הגדרת התפקיד ויכולות הצפנת נתונים.

גיבוי בענן

המידע הוא אחד הנכסים החשובים של העסק. גיבוי אוטומטי בחוות שרתים מאובטחת מאפשר לכם לדעת שגם אם חלילה תהיה תקלה במערכות המחשוב בבית העסק, יש גיבוי לנכסי המידע שלכם. רזטק מספקת פתרון גיבוי מאובטח ואמין, הכולל גיבוי אוטומטי לענן ובעת הצורך – שחזור מידע מהיר. בנוסף, אנחנו מעמידים לרשותכם אתר DR (Disaster Recovery) – שירות משלים לגיבוי בענן, היושב באתר מרוחק ומאפשר שרידות של המידע גם במקרה של אסון באתר שבו מתבצע הגיבוי השוטף.

דואר בענן

רזטק משמשת כאינטגרטור של שירותי הדואר מבית גוגל ומיקרוסופט. השירות כולל רישוי, התקנה, הגדרה ותחזוק שוטף.

להתייעלות עסקית מבוססת ענן: